Üretim Modüler Su Deposu

Modüler Su Deposu

Modüler Su Deposu İmalatı

Modüler su deposu imalatı çeşitli alternatif ürünlerden meydana geliyor. Su deposu dendiği zaman akla tek bir ürün seçeneği gelmemelidir.  Paslanmaz çelik malzemeli, galvaniz malzemeleri, kaplaması veya kaplamasız ve GRP gibi sayısız su deposu seçeneği olduğunu söyleyebiliriz. Bu seçenekler kullanım amacına ve kullanım alanına göre belirleniyor.

Modüler su deposu için kullandığımız preslenmiş çelik sıcak daldırma, galvanizli çelik su deposu paslanmaz olup, hafif ve yüksek mukavemetli, sağlıklı ve güvenlidir. Modüler çelik su tankların üretimi, mühendis ekiplerimizin gözetiminde imalat yapılarak profesyonel ekiplerimizce kurulumu yapılmaktadır.

Modüler Su Deposu Özellikleri

 1. Modüler su deposu tanklarının dibinde bulunan drenaj borusu sayesinde hızlı ve kolay temizlik sağlanmaktadır.
 2. Mukavemeti yüksek kaliteli çeliklerden üretim yapılmaktadır.
 3. Modüler su deposu imalatı yapılırken civatalı sistem kullanılmıştır.
 4. Kolay montaj ve demontaj yapısı
 5. Korozyona dayanıklı malzemelerden yapılır
 6. Sıcak ve Soğuk su depolanma özelliği
 7. 50.000 litreden 1 milyon litreye kadar kapsitede yapılabilir.

Elmek Makine Üretimi Firması olarak tüm su seposu seçenekleri aktif şekilde üretiyoruz. Kullanım alanlarını ve ihtiyacınızı baz alarak geliştirdiğimiz özel sistemlere sahip profesyonel su depoları için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hijyen ve temizlik kurallarına uygun, sağlığınızı tehdit etmeyen etmenlere uygun ürettiğimiz su depoları hakkında daha fazla bilgi almak için de firmamızı ziyaret etmeniz mümkündür. Modüler su deposu yapan firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Adan'da üretimini yaptığımız modüler su depoları, preslenmiş çelik sıcak daldırma galvanizli çelik su deposu, paslanmaya dayanıklı, hafif ve yüksek mukavemetli özelliği ile ideal bir kullanım sağlar. Modüler özelliği sayesinde istenilen ebatlarda ve hacimde üretimi yapılabilir, kurulumu ve montajı oldukça kolaydır. İmalat yaptığımız su depoları hem sıcak su hem de soğuk su için kullanılmaktadır. Modüler su depolarında kullandığımız malzemeler 304 Kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır. 

Modüler Su Depoları Çeşitleri

Modüler su depoları kullanım alanı ve özellik açısından farklılık gösteriyor. Ev, iş yeri, büyük ölçekli fabrikalar, şehir su şebekeleri ve benzer tüm alanlara özel üretilen modüle su deposu çeşitlerini sıralamak gerekirse de;

 • Membran kaplı su depoları
 • Galvaniz su depoları
 • Paslanmaz çelik su depoları
 • GRP su depoları
 • Prizmatik modüler su deposu

Tüm bu su deposu seçenekleri özellik ve işleyiş bakımından farklıdır. Bu noktada ürün özellikleri teknolojik yeniliklere ve sağlık standartlarına uygundur. Çünkü Elmek makine firması olarak ürettiğimiz tüm ürünlerde yenilikçi, teknolojik ve kaliteli bir vizyonla hareket ediyoruz. Adana modüler su deposu imalatı yapan firmalar arasında olan Elmek Makina, endüstriyel alanlarda ve binalarda bulunan su depolama ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir.

Modüler Su Deposu Ürün Avantajları

 • Mukavemet ve uzun vadeli güvenilirlik
 • Sızdırmazlık özellikleri ve su geçirmezlik
 • Tam drenaj
 • Çevre dostu
 • Esnek tasarım
 • Kullanım ve saha kurulumunda basitlik
 • Uygun maliyetli bakım çözümü

Modüler SU Deposu Kullanım Alanları

 • Su depolama
 • Kimyasal depolama
 • Hayvan yemi deposu

Sağlam, dayanıklı, kolay monte edilir özellikler sunan su depoları ürettirmek üzere tercihinizi güvenle firmamızdan yana kullanabilirsiniz. Firmamız sadece üretim aşaması için değil uygulama-montaj süreçleri için de hizmet veriyor.

Modüler Su Deposu Fiyatları

modüler su deposu fiyatları

Modüler su depoları fiyatları yapıldıkları malzemeler ve özellikleri açısından oldukça farklılık gösteriyor. Bu noktada üreteceğimiz su depolarına ilişkin net fiyat teklifleri vermek mümkün değildir. Öncelikle su deposunun türüne karar verilmelidir. Ardından ihtiyaç duyduğunuz ve üretim için hizmet almak istediğiniz su depolarına dair net fiyat tekliflerimizi Elmek Makine firması olarak sunuyoruz. Modüler su deposu fiyatları depo hacmi ve kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Modüler su deposu fiyatları için Elmek Makina firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Modüler su depoları imalatı konusunda uzmanlaşan ekibimiz sorunsuz ve profesyonel hizmet veriyoruz. Tüm süreçlere dair daha fazla bilgi ve hemen hizmet almak üzere Elmek Makine ile irtibata geçebilirsiniz.

İşte bu farkındalığımız ve tecrübemiz sayesinde çok rahat bir şekilde biz bu işin yani Modüler Su Deposu Üretiminin uzmanıyız diyebiliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin ve ya Türkiyenin herhangi bir ili. Biz her ilimize sorunsuz bir şekilde en iyi ürünü sunabilecek kalite ve kapasiteye sahibiz. Biz Modüler Su Deposu alanında kendini kanıtlamış bir firmayız. Modüler su deposu imalatı talep edilen ölçüler baz alınarak üretim planı oluşturulmaktadır.

Modüler Su Deposu

Modüler su deposu galvaniz ya da paslanmaz çelik prizmatik modellerin bir araya gelmesiyle oluşturduğu su depolarıdır.  İster açık alanlarda isterseniz de kapalı bir mekânda kullanabileceğiniz bu depolar eski su depolarına kıyasla daha sağlıklı ve uzun ömürlü olur.  Üretiminde kullanın galvaniz ya da paslanmaz çelik suyun sağlık standartlarına uygun bir şekilde depolanmasına olanak sağlar. Ayrıca uzun ömürlü olmasının nedenleri arasında kullanılan materyallerin kolay deforme olmaması geliyor. Bu sayede uzun seneler gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu depolar prizmatik modüller şeklinde üretimi yapıldığı için bir, yirmi beş metreküp ile bin metreküp arasında bir alanda isteğe bağlı olarak üretilebilir.

Modüler Su Deposu Hangi Amaçla Kullanılır?

Modüler su depoları imalatı ile pek çok farklı endüstride özellikle kullanılacak olan veya su yumuşatma cihazı tarafından arıtılan suyun saklanması için tercih edilir. Geleneksel yöntemler ile depoların imalat malzemeleri oldukça farklı olsa da son senelerde Galvaniz ve paslanmaz çelik depolar yaygın olarak kullanılır. Modüler su depoları da bu amaçla kullanılır. Hem uzun ömürlü hem de portatif bir tasarıma sahip olan bu ürünler pek çok endüstride rahat bir şekilde tercih edilir. Hatta sadece üretim yapılan geniş alanlarda değil pek çok yerleşim yerinde kullanılır. Çünkü malzeme itibarıyla dayanıklı ve tasarım itibariyle pratik olan modüler su deposu açık havalar başta olmak üzere pek çok yerde tercih edilir. Sıcak suyun depolanabilmesinin beraberinde soğuk suyun da depolanması için özel olarak üretilir. Siz de ister evinize ister işletmeniz için ihtiyacınıza uygun olan ölçüler ile modeller su deposu sahibi olabilirsiniz. Modüler su deposu ölçüleri standart ebatların yanı sıra talep edilen ölçülerde de üretim yapmaktayız. Genellikle 10 tonluk modüler su deposu fiyatları konusunda talep almamıza rağmen özel ölçülerde modüler su depoları imalatı da yapmaktayız. Modüler su deposu firmaları arasında üretim yapılan paslanmaz çelik saj kalınlığı üretim standartlarının üzerindendedir. Modüler su depoları adından da anlaşılacağı üzere istnenilen ebatlarda yapılabildiği için, ürünü oluşturak parçalar standart su tankları gibi olmayıp demonte olarak yerinde kurulumu yapılmaktadır. Paslanmaz modüler su depoları evlerde, iş yerlerinde ve endüstriyel sanayide kullanılmaktadır. Adana modüler su deposu üretimi yapan Elmek Makina, gelişmiş teknolojiler ile paslanmaya dayanıklı su depoları imalatı yapmaktadır.

Modüler Su Deposu Avantajları

Modüler su deposu üretim malzemelerinin paslanmaz olması tercih edilmesi nedenleri arasında olsa da aynı zamanda parçalardan oluşması avantajları arasında bulunuyor. Galvaniz, krom ya da paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiş olan modeller ya da prizmatik modüller su deposu parçalar halinde imal edildiği için kolay bir şekilde montaj imkânına sahiptir.  Her yerde rahat bir şekilde tercih edilmesini beraberinde sadece cıvata yardımıyla kolayca montajı gerçekleşir. Demonte edilmesi durumunda üst kısmında yer alan boşaltma vanasından da faydalanılabilir. Firma bu makinelerin üretimini yapıyor. Gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Modüler Su Deposu İmalatı

Modüler su depoları, ister açık ister kapalı alanlarda kullanılabilen kullanıma oldukça sağlıklı ve hijyenik olan ve genellikle paslanmaz çeliklerden üretilen alanlardır. Eski tarzda su depoları genellikle kullanılmadığı için modüler su deposu olarak artık fazlasıyla ön plandadır.

 Suyun çok daha hijyenik ve sağlıklı şekilde depolanmasını sağlayan bu ürünlerle beraber her zaman rahat ve kaliteli bir kullanım gerçekleşir. Bu kaliteli kullanımla beraber suyun herhangi bir koku yapmadan olumsuz bir duruma neden olmadan rahat bir şekilde uzun vade kullanımı mümkündür. Modüler su depoları hem açık hem kapalı alanlarda kullanılabildiği için de rahatlıkla tercih edilebilecek bir depodur. Modüler su deposu imalatı şimdilerde fazlasıyla gerek duyulan hizmetlerin başında yer alıyor.

Modüler Su Deposu İmalatı ile Sağlıklı Kullanım

Modüler su deposu imalatı her zaman sağlıklı ve hijyenik şekilde üretildikleri için suların iyi şekilde muhafaza edilmesi açısından güvenle tercih edilebilir.  Kalite garantisi altında uzun yıllar Sorunsuz şekilde kullanılabilen ve her alanda kullanılabilen olması ile oldukça avantajlı ürünlerdir.

Bu tarz su depolarından geniş hacimli oldukları için aynı zamanda pek çok suyu içine alan ve rahat bir şekilde muhafaza eden ürünlerdir. İmalatı yapılırken her zaman üst düzey kalitede orijinal parçalarla birlikte imal edildiği için rahat bir şekilde kullanılabilir. Uzun yıllar boyu paslanmadan çok rahat ve hijyenik şekilde kullanımı mümkündür. Kaliteli imalatı ve üretimi ile birlikte modeller su imalatı güvenle tercih edilebilir.

Modüler Su Deposu İmalatında Profesyonel Hizmet

Modüler su deposu imalatı konusunda profesyonel ve güvenli bir adresten hizmet alındığı sürece her zaman en iyi imalat durumları gerçekleşir. Modüler su depoları imal edilirken her zaman paslanmaz çelik ve bu tarz kaliteli ürünlerden üretildikleri için rahat bir şekilde kullanılabilir. Aynı zamanda hacimleri geniş olduğu için pek çok hacimde ve boyutta suların muhafaza edilmesi sağlanır.

Su deposu imalatında en iyi şekilde üretim sağlandığı için rahatlıkla kalite garantisi altında kullanılır. Güvenli bir adresten alınan hizmetle beraber her zaman bu ürünler rahatlıkla tercih edilebilir. Kaliteli imalatın yanı sıra her zaman tercih edilebilecek bu tarzda ürünlerle birlikte su depoları oldukça kullanışlı olan ürünlerdir.

Firmamızdan her zaman su deposu imalatı konusunda kaliteli ve profesyonel bir hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer Üretim Hizmetlerimiz

Kendimize, misyon ve vizyonumuza uygun bir yol haritası belirleyerek, zengin makine parkımız ile yoluna devam etmekteyiz. En büyük zenginligimiz kabul ettigimiz uzman çalısanlarımızla uzun yıllar özel ve kamu sektörüne taahhütlü hizmetler vermistir