Üretim Bilgisayar Destekli Tasarım ve Programlama Hizmetleri

Bilgisayar Destekli Tasarım ve Programlama Hizmetleri

Bilgisayar destekli tasarım ve programlama hizmetleri vermekteyiz. Bilgisayar destekli makina tasarımı, yedek parça tasarımı, bilgisayar destekli özel imalat ürünlerin imalatını yapıyoruz.

Bilgisayar Destekli Makine Tasarımı

Bilgisayar destekli makine tasarımı, verdiğiniz hizmete en uygun makineyi üretim bandına geçmeden tüm ayrıntılarıyla inceleyebilmenizi sağlar. Profesyonel ve üç boyutlu tasarım programları ile tüm sektörlerde kullanılan makinelerin çizimleri yapılabilir.

Gelişmekte olan bilişim çağını yakalayan firmamız, 1999 yılından bu yana sektörün ilklerinden olup, bilgisayar destekli CAD-CAM ve CAE yazılımlarını kullanarak daha kaliteli, hızlı ve akıllı ürünler ve çözümler üretmektedir. CAD-CAM ve CAE yazılımları ile sadece tasarım hızlanmakla kalmayıp, aynı zamanda yapılan simülasyonlar ile olası tasarım ve imalat hataları tespit edilip düzeltilmektedir. Ayrıca detaylı analizler kusursuz ve hızlı bir biçimde yapılıp, kaliteli ve tam olarak istenilen tolerans aralığında ürünler elde edilmektedir.

Yapılan bu çizimler üç boyutu özellikte olduğu için makinede yer alan tüm parçaları ve parçaların işlevlerini üretilmeden evvel inceleyebilme fırsatı sunuyor. Bunun yanı sıra bilgisayar destekli makine tasarımlarının sağladığı farklı avantajlar da mevcuttur.

Elmek Makine firması olarak uzman ekibimizle makine tasarımlarında bilgisayar destekli hizmet veriyoruz. Böylece talebinizi ve makineden beklentilerinizi analiz ederek buna en uygun çizimi hazırlayarak müşterilerimizle beraber analiz ediyoruz.

Bilgisayar Destekli Makine Tasarımının Faydaları

Bilgisayar destekli makine tasarımı hizmeti almak sadece makineyi görsel olarak analiz etme noktasında hizmet etmez. Bunun yanı sıra makine aksamlarının işlevselliği ve çalışma sistemi hakkında da fikir sahibi olmanızı sağlar. Özel Makina imalatı konusunda teknolojiyi kullanaran kaliteli ve yeni nesil üretim makina imalatı yapmaktayız.

Özellikle de çizilen tüm makine parçalarına özellik atamak ve bu özelliklerin mukavemet ve gerilme detaylarını analiz etmenizi sağlıyor. Bunlara ek olarak faydalarını kısaca sıralamak gerekirse de;

  • Makinede oluşabilecek hataların en aza indirilmesi,
  • Makine üretim aşamasında zaman ve efordan tasarruf etme,
  • Makine parçalarını düzenleme ve özellik atama kolaylığı,
  • Üç boyutlu çizim fırsatı,
  • Animasyon ve analiz imkanı,
  • Paylaşım kolaylığı
  • Parça özellik incelemesi

Tüm bu işlemlerin makine üretim aşamasına girmeden evvel yapılabilmesi büyük oranda fayda sağlar. Elmek Makine Firması olarak makine üretiminde bilgisayar destekli programlar kullanarak süreci hızlandırıp zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Hizmetimize ilişkin daha fazla bilgi almak üzere doğrudan firmamızla irtibata geçerek aklınıza takılan soruların yanıtlarını alabilirsiniz.

Bilgisayar Destekli Makine Tasarımı Fiyatları

Bilgisayar destekli makine tasarımı fiyatları değişkenlik gösteriyor. Makinenin türü, çizim aşamaları ve benzeri kıstasların fiyat tekliflerinde etki gösterdiğini söylememe mümkündür. Tasarım aşamasın ve üretim aşaması için sunduğumuz fiyatları ayrıştırarak sunuyoruz.

Net fiyat tekliflerimiz tasarım süreçleri ve üretim süreçleri hakkında daha fazla bilgi almak üzere firmamızı ziyaret edebilir ya da telefonla irtibata geçebilirsiniz. Sektörün lider makine firmalarından biri olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve bütçelerini söz önünde bulunduruyoruz.

Diğer Üretim Hizmetlerimiz

Kendimize, misyon ve vizyonumuza uygun bir yol haritası belirleyerek, zengin makine parkımız ile yoluna devam etmekteyiz. En büyük zenginligimiz kabul ettigimiz uzman çalısanlarımızla uzun yıllar özel ve kamu sektörüne taahhütlü hizmetler vermistir