Kurumsal HAKKIMIZDA
Elmek Makine Foto Galeri

Hakkımızda

SİMGETEK İMALAT VE MÜHENDİSLİK A.Ş. 1988 senesinde kurulmuş olup endüstriyel tesislerin komple dizayn, imalat, mühendislik ve montaj işlerinin taahhüdü konusunda faaliyet göstermektedir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemi sertifikaları ile AD 2000, EN ISO 3834–2 ve ASME U-U2-S, NB, R STAMP sertifikalarına sahip olan, konularında uzman ve deneyimli mühendislerin çekirdeğini oluşturduğu kuruluşumuz, mühendislik bilgi ve tecrübesi gerektiren teknolojik konularda çözüm üretebilecek, bu tür projeleri gerektiğinde anahtar teslimi temelinde gerçekleştirebilecek yetenektedir. Adana Organize Sanayi bölgesinde kurulu fabrikamız, - 6,800 m2 si açık 18,000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 24,800 m2 alan üzerinde, - 21 m aks açıklığı, 12 m kanca altı yüksekliği olan, 3 hol, - 1 x 25 ton, 5 x 20 ton, 2 x 10 ton, 2 x 5 ton kaldırma kapasiteli tavan vinçleri ve 1x20 ton kapasiteli portal vinç, ayrıca 13 x 1 ton ve 2 x 2 ton pergel vinç ve 1 x 5 ton ile sanayimize hizmet vermektedir. SİMGETEK İMALAT VE MÜHENDİSLİK A.Ş. Türkiye’de ve yurt dışında sunduğu hizmetleri kalite ve iş güvenliğinden ödün vermeden zamanında gerçekleştirebilecek bilgi birikimi ve organizasyona sahiptir. Amacımız müşterilerimize yüksek kalitede hizmeti daha ekonomik koşullarda sunmak ve sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktır.

Güven ve Kalite

Misyonumuz: Müsterilerimize daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri, müşteri memnuniyetini temel alarak en iyi sekilde sunmaktır.

Vizyonumuz: Kaliteden ödün vermeden sundugumuz hizmetleri; kendi alanımızda baslattıgımız öncü çalısmaları sürekli yenilenen teknolojisi ile daha kaliteli ve tam zamanında sunmaktır, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

hemen teklif al
Elmek Makine Bazı Referanslarımız