Üretim Genleşme Tankı Membranı İmalatı
Genleşme Tankı Membranı İmalatı

Genleşme Tankı Membranı İmalatı

Genleşme tankı membranı imalatı nasıl yapılır? Membran nedir? Geçmişten bu yana gereksinim duyulan hizmetlerin başında yer alıyor. Membran, yalıtımın özünü oluşturan ve yalıtım uygulamalarında uygulanan bir üründür. Binalarda ev ve konutlarda ve neredeyse tüm yaşam alanlarında yalıtımın önemi oldukça büyüktür.

Genleşme tanklarında kullanılan membranlar kauçuk malzemelerden imal edilmektedir. Genleşme tankı membranları tüm içme sularında kullanılabilmektedir. EPDM malzemeden üretilmiştir. Genleşme tankı membranı, tesisattaki ki görevi, ısınma ile hacmi artan suyun oluşturacağı aşırı basıncı absorbe etmektir. Genleşme tankı membranı balon gibi şişerek tesisatta oluşan basıncı azaltmaya yaramaktadır. Genleşme tankı membranı fiyatları, tankın ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Genleşme tankı membranı fiyatları için bizimle iletişime geçebilir detaylı bilgil alabilirsiniz.

 

Diğer Üretim Hizmetlerimiz

Kendimize, misyon ve vizyonumuza uygun bir yol haritası belirleyerek, zengin makine parkımız ile yoluna devam etmekteyiz. En büyük zenginligimiz kabul ettigimiz uzman çalısanlarımızla uzun yıllar özel ve kamu sektörüne taahhütlü hizmetler vermistir