Üretim Kesme - Bükme - Sıvama Kalıpları ve Parça İmalatı

Kesme - Bükme - Sıvama Kalıpları ve Parça İmalatı

Sıvama kalıpları ve parça İmalatı sac malzemeler günümüzde geniş bir kullanım alanına sahiptir ve olmazsa olmaz malzemelerdir. Her malzemede olduğu gibi sac malzemelerin de uygun kalıplarla ve iyi bir mühendislik ve tasarım yaklaşımıyla üretilmesi gerekmektedir.İşte tam bu noktada tecrübe de devreye girmektedir. Elmek Makine olarak tüm bu koşulları en iyi şekilde sağlayarak  kesme, bükme ve sıvama kalıpları ürettiğimiz gibi,  aynı zamanda da parça imalatları da yapmaktayız. Sıvama kalpları imalatı konusunda CNC tezgahlarımızda özel üretim makina parçaları imalatı yapıyoruz.

Kesme, bükme, sıvama kalıpları ve parça imalatı makine sektöründe en sık ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer alıyor. Elmek Makine Firması olarak da sektörün bu ihtiyaçlarına yanı veren metal saç bükme kalıpları, sac metal kalıpları imalatı ve metal sıvama kalıpları imalatı konusundan etkin ve yetkin hizmet veriyoruz. Ek olarak makine parça imaları konusunda da firmamızdan güvenle hizmet almanız mümkündür.

Kesme Parça İmalatı

Kesme parça imalatı sac malzemeler ile imal edilen parçalardır. Bu kalıplar düz levha veyahut da şerit halinde olan saclardan istenen ölçü ve profilde özel olarak imal edilebiliyor. Adından da anlaşılacağı üzere bu makine aparatları malzemenin kesilmesi için kullanılıyor.

Bu nedenle de kesilecek malzemenin yapısı, ölçüsü ve özelliğine özel olarak üretiliyor. Kesim işlemi yapacağınız ürüne özel sac metal kesme parçaları için profesyonel hizmet almak istiyorsanız tercihinizi güvenle Elmek Makine Firmamızdan yana kullanabilirsiniz.

Bükme Parça İmalatı

Bükme parça imalatı yapılarak size saç bükme kalıplar teslim edilir. Bu sac bükme kalıplarının temel amacı metal saçlardan kesilmiş olan parçaların istenen biçim ve forma koyabilmek ve şekillendirmektir.

Ürüne şekil verirken bükme görevini üstlenen bu özel parçaların makina imalatı konusunda firmamızdan hizmet almanız mümkündür. Genel olarak ürettiğimiz metal bükme kalıpları tamamen boşaltılmış ve kanal açılmış parçalardır.

Buna ek olarak delinmiş parça üzerinde yer alan kısımların şekil değiştirmeleri için kullanım açısından da elverişlidir. Ürününüzün özelliklerine uygun olan, kaliteli ve dayanıklı bükme parçaları konusunda hizmet almak için hemen firmamızla irtibata geçebilir ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Sac Metal Sıvama Kalıpları İmalatı

Üretim sanayisinde en sık ihtiyaç duyulan bir diğer kalıp seçeneği ise sac metal sıvama kalıpları olarak yansıyor. Bu kalıplar sayesinde oldukça düşük parça başı üretim fırsatı yakalayabilirsiniz. Kalifiye personel ihtiyacını azaltması ve işçilik maliyetlerini büyük oranda düşürmesi nedeniyle saç metal sıvama kalıplarına yoğun ilgi ve ihtiyaç duyuluyor. Üretim kapasitenizi arttırırken maliyetlerinizi de eş zamanlı düşürecek bu kalıpların imalatı için Elmek Makine Firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Diğer Üretim Hizmetlerimiz

Kendimize, misyon ve vizyonumuza uygun bir yol haritası belirleyerek, zengin makine parkımız ile yoluna devam etmekteyiz. En büyük zenginligimiz kabul ettigimiz uzman çalısanlarımızla uzun yıllar özel ve kamu sektörüne taahhütlü hizmetler vermistir