Üretim Modüler Su Depoları

Modüler Su Depoları

Modüler Su Depoları zaten dünyada kısıtlı olan su kaynaklarını sağlıklı bir şekilde depolamak amacıyla yüksek basınçlı preslerde, özel kalıplar vasıtasıyla soğuk sıvama yöntemiyle şekillendirilen sacların civatalar vasıtasıyla birleştirilmesi sonucu oluşturulan sağlıklı ve uzun ömürlü özel bir depo çeşididir. Özel kalıplarda presler vasıtasıyla şekillendirilen malzeme sıvı basıncından etkilenmemesi ve deformasyona uğramaması için özel şekiller verilerek tasarlanmıştır.

Modüler depoları oluşturan paneller arasındaki sızdırmazlık, depo içindeki sıvı cinsine bağlı olarak seçilen özel kauçuk EPDM contalar ile sağlanır. Standartlara uygun üretilen modüler depolar kullanılan malzemenin yapısı gereği kir tutmaz, bakteri oluşturmaz ve Ultra Viole (UV) ışınlarına karşı dirençli olduğu için yosunlaşma yapmaz.

Modüler depoları üzerlerinde bulunan temizleme kapakları sayesinde istenilen zamanlarda rahatlıkla temizlenebilir ve bakımı yapılabilir.

Çalışma hayatımız boyunca edinmiş olduğumuz iyi ya da kötü tüm tecrübelerimizi bir kenara yazdık ve artık bu tecrübeleri hayallerimizle birlikte siz değerli müşterilerimizle birlikte değerlendirmeye karar verdik, vermesine de; bu işin düşündüğümüz kadar kolay olmadığını anladık, zira artık biliyoruz ki, omuzlarımızdaki yük daha ağır ve sorumluluklarımız çok daha fazla.

İşte bu farkındalığımız ve tecrübemiz sayesinde çok rahat bir şekilde biz bu işin yani Modüler Su Deposu Üretiminin uzmanıyız diyebiliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin ve ya Türkiyenin herhangi bir ili. Biz her ilimize sorunsuz bir şekilde en iyi ürünü sunabilecek kalite ve kapasiteye sahibiz. Biz Modüler Su Deposu alanında kendini kanıtlamış bir firmayız.

Diğer Üretim Hizmetlerimiz

Kendimize, misyon ve vizyonumuza uygun bir yol haritası belirleyerek, zengin makine parkımız ile yoluna devam etmekteyiz. En büyük zenginligimiz kabul ettigimiz uzman çalısanlarımızla uzun yıllar özel ve kamu sektörüne taahhütlü hizmetler vermistir